Sıkça Sorulan Sorular

Kuaför Malzemecim hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kuaför Malzemecim nedir?

Kuaför Malzemecim; kadın kuaförlerinin, erkek berberlerinin ve güzellik merkezlerinin tüm ihtiyaçlarını en uygun şartlar ile satın alabildiği Türkiye’nin ilk ve tek kuaförlere özel alışverişplatformudur.

Kuaför Malzemecim’e kimler üye olabilir?

Kuaför Malzemecim’e sadece ustalık belgesine sahip “Kuaförler ve Güzellik Uzmanları” üye olabilir.

Kuaför Malzemecim’de kimler satış yapabilir?

Kuaför Malzemecim’de sadece “üretici firmalar” ve “kuaför malzemecileri” satış yapabilir.

Kuaför Malzemecim’de aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Kuaför Malzemecim’e girişyaptıktan sonra sayfanın üst kısmında yer alan arama çubuğunaaradığınızürünün ismini veya barkodunu yazarak ilgili ürüne ulaşabilirsiniz.Ayrıca uzman kadromuz tarafındanhazırlanandetaylı ürün kategorilerinden aradığınız ürüne ve muadillerine ulaşabilirsiniz.

Kuaför Malzemecim güvenli midir?

Kuaför Malzemecim üzerinden bireysel, ticari, banka ve sanal kartlarınız ile güvenle alışverişyapabilirsiniz. Kuaför Malzemecim ödeme sayfası 256 bit yüksek korumalı SSL, PCI-DSL sertifikaları ile koruma altındadır. Bu yüksek güvenlikli koruma sertifikalı sistemlerin kullanılmasımüşterilerinizin kart bilgilerinin ya da şifrelerininçalınmasını engeller ve güvenli bir online alışveriş deneyimi yaşamasısağlar.


VisaMaster CardpciComodo SSL

Siparişim ile ilgili problem yaşarsam ne yapmam gerekir?

Kuaför Malzemecim, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına sadece üretici firmalar ve doğrulanmış kuaför malzemecileri ile çalışmaktadır. Bu sebeple verdiğinizsipariş güvenli bir şekildepaketlenir ve aynı gün içerisinde kargoya verilir. Buna rağmensiparişinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 0850 850 85 85 üzerinden bizi arayabilir veya [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlere ulaşacaktır.

Ne kadar kargo ücreti öderim?

Kuaför Malzemecim’den yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. Bu tutarınaltındakisiparişleriniz için ödemeniz gereken ücret 9,90 TL’dir. Kuaför Malzemecim’den aldığınızürünlerde kargo firmasına ekstra bir ödeme yapmanız gerekmez.